Din kurv er tom

Nyheder

Ny elev hos Soundwise
13/11 2018 kl. 13:26
Yes! Andreas har valgt at gøre os selskab og er netop ...
Danmarks Største Fredagsbar
24/09 2018 kl. 11:23
I år fejrede Danmarks Største Fredagsbar og Idrætsdag ...
this:festival
24/09 2018 kl. 11:12
"Første udgave af konference- og festivalhybriden ...

Medarbejdere

Lars Thorsager
CEO

lars@soundwise.dk
Direktenr.: 40461141

 

Christian Rosenkrands
Lydtekniker

christian@soundwise.dk
Direktenr.: 71961142

 

Claus B. Pedersen
Lystekniker

claus@soundwise.dk

 

Oliver Cerebro
Lystekniker

oliver@soundwise.dk

 

Andreas Nørbæk
Lydtekniker

andreas@soundwise.dk

 

Ann Skaarup
Administrativ sekretær

ann@soundwise.dk
Direktenr.: 20787572

 

 

Login Bruger

Husk log ind

Nyhedstilmelding (e-mail)


Spam tjek * (Indtast teksten der vises i billedet nedenfor.)

Tilmeld Afmeld