Din kurv er tom

Nyheder

Sommeren ´17 i backspejlet
14/09 2017 kl. 10:20
Er det allerede september?!? Hold nu op det gik stærkt! ...
Aarhus2017
02/01 2017 kl. 21:09
Aarhus og region midtjylland er valgt til Europæisk ...
Juli måned hos Soundwise
04/08 2016 kl. 10:56
Så er festivalsæsonen i gang! Lars lagde ud med ...

Medarbejdere

Lars Thorsager
CEO

lars@soundwise.dk
Direktenr.: 40461141

 

Christian Rosenkrands
Lydtekniker

christian@soundwise.dk
Direktenr.: 71791142

 

Claus B. Pedersen
Lystekniker

claus@soundwise.dk

 

Henrik Aargaard Paetau
Lydtekniker

henrik@soundwise.dk

 

Oliver Cerebro
Lystekniker

oliver@soundwise.dk

 

Ann Skaarup
Administrativ sekretær

ann@soundwise.dk
Direktenr.: 71791143

 

 

Login Bruger

Husk log ind

Nyhedstilmelding (e-mail)


Tilmeld Afmeld