Din kurv er tom

Nyheder

VM på havnen i Aarhus
12/07 2018 kl. 12:57
I løbet af juni blev der set rigtig meget fodbold! ...
Uge 27 i bagspejlet
11/07 2018 kl. 13:24
Så er endnu en pragtfuld - og varm - uge rullet forbi! Uge ...
Juni hos Soundwise
03/07 2018 kl. 14:25
Det er ikke kun en gavmild sol der har givet os sved ...

Medarbejdere

Lars Thorsager
CEO

lars@soundwise.dk
Direktenr.: 40461141

 

Christian Rosenkrands
Lydtekniker

christian@soundwise.dk
Direktenr.: 71961142

 

Claus B. Pedersen
Lystekniker

claus@soundwise.dk

 

Henrik Aargaard Paetau
Lydtekniker

henrik@soundwise.dk

 

Oliver Cerebro
Lystekniker

oliver@soundwise.dk

 

Ann Skaarup
Administrativ sekretær

ann@soundwise.dk
Direktenr.: 20787572

 

 

Login Bruger

Husk log ind

Nyhedstilmelding (e-mail)


Tilmeld Afmeld